Szukanie zaawansowane

HIT - PROFESJONALNA STRONA INTERNETOWA WWW CMS RWD (20228)

Kup teraz: 3 500,00 zł
Ilość: z 4986 szt.

lub

Opis

Jedyna i wyjątkowa oferta W INTERNECIE ! Zaufaj profesjonalistom.

 

Przedmiotem naszej aukcji jest:

STRONA INTERNETOWA

PROFESJONALNA
& RESPONSYWNA

Twoja inwestycja, która
zwróci Ci się stokrotnie!

Twój pierwszy „strzał” do Klienta nie może chybić!

Chcesz wyróżnić się w tłumie internetowej konkurencji, skoncentrować uwagę na swoim produkcie, utrwalić nowy wizerunek w świadomości Klientów? Dobrze trafiłeś, ponieważ stworzymy oryginalną osobowość biznesową Twojej firmy w Internecie. Stworzymy PROFESJONALNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ dla Twojego biznesu. Od lat pomagamy naszym klientom pokazać się z jak najlepszej strony. Strony WWW oczywiście. Tworzymy, kreujemy, pomagamy realizować biznesowe cele poważnych przedsiębiorców. A wszystko w oparciu o najnowsze technologie i nieprzeciętne poczucie estetyki. Bo dobra strona to nie tylko bezbłędne kody i funkcjonalne skrypty, ale również ciekawy design, który zapada w pamięć.
Pamiętaj, nie masz drugiej szansy na zdobycie Klienta. Pokaż się od lepszej Strony (www oczywiście).

Zastanawiasz się jaka będzie Twoja strona?

 

 

ORYGINALNY DESIGN

Otrzymasz profesjonalny design Twojej strony www na której z przyjemnością Klient zostanie, i która utwierdzi go w przekonaniu, że ma do czynienia z poważnym, rzetelnym przedsiębiorcą rozumiejącym jego potrzeby.
Projektant jest dostępny dla Ciebie bez limitów. To Ty masz być zadowolony z efektu końcowego.

 

BANALNIE PROSTA EDYCJA

Dzięki interaktywności Twoi Klienci będą zachwyceni. Ruszające się elementy zachęcą Twoich Klientów do współpracy. Kodujemy nowocześnie, Twoja strona będzie niezwykle prosta w edycji. Panel CMS Wordpress jest tak łatwy jak edycja w Wordzie. Praktykujemy wyłącznie najlepsze techniki kodowania by Twoja strona nawet za kilka lat wyglądała idealnie.

 

ANALIZA MARKETINGOWA

Najlepsze projekty rozpoczynają się od marketingu. Sprawdzimy Twoich konkurentów, obecne Twoje oferty raz grupę docelową, by przygotować pełną strategię marketingową. W trakcie analizy dobierzemy niezbędne elementy, kolorystykę, by Twoja strona jak najmocniej oddziaływała na konwersję i sympatię Twoich Klientów.

Promocja  NA A7B !

3500.00 ,-

KUP TERAZ
Żeby firma była popularna, aby klienci chcieli korzystać z jej oferty,
musi dać się poznać i polubić. Tak zwyczajnie, po ludzku, wzbudzić sympatię.
Jak to zrobić? Oczywiście poprzez kontakt z klientem. A ten w dobie Internetu w dużej mierze odbywa się właśnie za pośrednictwem strony internetowej. Jeśli takiej nie będzie lub będzie nudna, nieestetyczna, czy łudząco podobna do innej strony – może nie zyskać tej sympatii.
A ta jest kluczowa!!! Czasy, gdy firm na rynku było mało i gdy bez względu na sympatie i antypatie klient zmuszony był korzystać z ich usług minęły bezpowrotnie! Dzisiaj, żeby zyskać klientów, trzeba dać się polubić. Dlaczego? Bo tych, których lubimy, darzymy większym zaufaniem i to od nich chcemy nabywać produkty i usługi.

Kupując na naszej aukcji otrzymasz:

 

Miejsce na
serwerze

12 miesięcy w gratisie z pewnością
przyda się na dobry początek.
Do tego zakupimy domenę .PL.
Po roku serwer przedłużysz
TUTAJ

 

Niebanalny
design

Nowoczesny i profesjonalny.
Uczyni on Twoją firmę
w oczach klientów profesjonalną,
prestiżową i wyróżni na tle
konkurencji. Projektujemy bez limitu poprawek.

 

Gwarancję
jakości

... i profesjonalizmu.
Od lat budujemy indywidualne
strony www. Głównie projekty
dla Klientów od zera, by spełnić
ich wysublimowane gusta.

Strona w wersji MAX. Zobacz co od nas otrzymasz:

Mówią, że jesteśmy skuteczni... Oto kilka dowodów w liczbach

1342

Inspiracji
dziennie

2354

Zadowolonych
klientów

1256

Zrealizowanych
projektów
 • Profesjonalny design Nie narzucamy klientom naszej wizji i nie zamykamy się na ich sugestie. Tworzymy projekt, który jest odpowiedzią na ich potrzeby i ich poczucie estetyki. Dlatego poprawki wpisane są w zasady współpracy z nami. Grafik jest dyspozycyjny dla Klienta aż do całkowitej akceptacji projektu.
 • Kodowanie HTML5 / CSS3 + Wordpress Ta technologia to gwarancja, że strona będzie pracowała niezawodnie, a zaprojektowana przez nas grafika będzie doskonale odwzorowana po umieszczeniu strony na serwerze.
 • Możliwość rozbudowy o podstrony i sklep Kiedy wprowadzisz kolejną ofertę, z łatwością dodasz nieskończoną ilość podstron. W przyszłości możesz również rozbudować ją o moduł zakupowy - sklep.
 • Przyjazne SEO, łatwiejsze pozycjonowanie Strona musi być skuteczna, dodamy wtyczki umożliwiające łatwiejsze indeksowanie strony i pozycjonowanie jej w przyszłości. To dzisiejszy must have, której konkurencja nie oferuje.
 • Responsive Web DesignTo nic innego, jak technologia, która gwarantuje doskonały wygląd i odbiór strony na każdym urządzeniu, począwszy od
 • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
 • Warunki dostawy Sprzedający pokrywa koszt przesyłki
  Czas dostawy: 24 godziny
 • Opcje transportu
  Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
  Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

Informacje od sprzedającego

Dane sprzedawcy

Nasza historia nie pamięta czasów dinozaurów, ani nawet światowych wojen. Ale jest na tyle długa i tak bogata, że dziś możemy powiedzieć o sobie, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji interaktywnych (nie najlepszą, bo w życiu trzeba zachować skromność i odrobinę pokory). Nasze początki związane są z Krakowem i Warszawą, gdzie w 2009 roku grupa pasjonatów designerów postanowiła pasję tworzenia uczynić pomysłem na życie. Swoją kreatywnością, a także zaangażowaniem i pragnieniem rozwoju pozytywnie zaskoczyliśmy nawet samych siebie. I to zaowocowało.kontakt

791-380-012
Pracujemy PN - SO do godziny 20.00

biuro@onebrand.pl
Odpisujemy do 30 minut.

zwrotyczas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Regulamin:
1. Przedmiotem oferty jest usługa wykonania szablonu allegro / projektu logo / strony www / sklepu internetowego / inne klasyfikowane jako "Usługa".
2. Po kliknięciu Kup Teraz i dokonaniu płatności należy się skontaktować ze sprzedającym w celu ustalenia standardów szablonu. Brak kontaktu ze strony klienta, powodować będzie wstrzymanie projektu. Grafik rozpoczyna projektowanie po zakupie szablonu, zapłacie oraz przesłaniu niezbędnych materiałów do wykonania projektu.
3. Po zakupie w przeciągu 24h należy przesłać materiały niezbędne do wykonania projektu np. logo, zdjęcia, teksty. Dodatkowo prosimy o podanie informacji takie jak: kolorystyka, układ strony, branża, Klienci docelowi. Warto podać dwóch największych konkurentów w branży lub strony, które się Państwu podobają. Pragniemy, by nasza usługa była wykonana w sposób najbardziej satysfakcjonujący, a to nam pomoże poznać Państwa oczekiwania.
4. W przypadku braku sugestii i niedostarczenia materiałów w wyznaczonym czasie ze strony Zamawiającego, domniemywa się, że klient nie ma pomysłu na projekt i całą koncepcję projektu zostawia do dyspozycji Agencji.
5. Po dostarczeniu materiałów bądź wytycznych przez Zamawiającego, przysługuje kupującemu prawo do poprawy projektu.
6. W razie dostarczenia zdjęć przez Zamawiającego, materiałów tekstowych, nie ponosimy za nie odpowiedzialności (prawa autorskie i majątkowe wynikające z ustawy (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).
7. Termin realizacji uzależniony jest od intensywności zamówień. Wstępny przewidywany czas na realizację grafiki to 3 dni robocze. W razie jakichkolwiek zmian spowodowanych czynnikiem losowym, Zamawiający jest niezwłocznie informowany o wydłużonym czasie realizacji zamówienia.
8. Agencja nie ponosi odpowiedzialności za skasowanie lub zmianę kodu źródłowego przez Zamawiającego lub osoby trzecie. Istnieje możliwość ponownego udostępnienia kodu źródłowego, jeśli będzie on jeszcze przechowywany w naszej bazie.
9. W związku z faktem, iż usługa jest świadczona indywidualnie dla Zamawiającego, jeśli spełnianie świadczenia (usługi) rozpoczęło się za wyraźną zgodą Zamawiającego, Zamawiający traci prawo do odstąpienia od umowy.
10.Zamawiający ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia Zamówienia, pod warunkiem, że świadczenie usługi nie rozpoczęło się. W tym celu należy pisemnie wysłać odstąpienie od umowy na adres siedziby spółki nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia zakupu. Zwroty po tym terminie nie są realizowane.
11.Zamawiający może złożyć reklamację związaną z usługą. Reklamacja powinna być przesłana na piśmie na adres Agencji z dopiskiem Reklamacja. W reklamacji Zamawiający powinien wskazać swoje imię i nazwisko oraz adres do korespondencji, a także żądanie i dokładny opis okoliczności stanowiących podstawę reklamacji. Złożone reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty ich otrzymania. Zainteresowani zostaną powiadomieni o sposobie rozpatrzenia reklamacji na piśmie, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji.
12. Zakupując szablon a7b, stronę, czy sklep internetowy Klient zgadza się na umieszczenie podpisu Agencji w szablonie oraz zobowiązuje się do nie usuwania go zgodnie z zapisem uregulowanym w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 16. UoPAiPP. Usunięcie podpisu bez zgody autora będzie naruszeniem praw autorskich osobistych.
13. Szablon a7b jest tworzony na indywidualne zamówienie Klienta. W pierwszym procesie realizacji Klient pracuje z grafikiem na idealny projekt graficzny. Po informacji "Akceptuje projekt" przez Klienta proces graficzny zostanie zakończony i rozpoczynamy proces kodowania. Nie ma możliwości po akceptacji przez Klienta powrócić do projektu graficznego.
14. Strona www i sklep internetowy jest tworzony na indywidualne zamówienie Klienta. W pierwszym procesie realizacji Klient pracuje z grafikiem na idealny projekt graficzny. Po informacji "Akceptuje projekt" przez Klienta proces graficzny zostanie zakończony i rozpoczynamy proces kodowania. Nie ma możliwości po akceptacji przez Klienta powrócić do projektu graficznego. SKLEP INTERNETOWY Oferta sklepu internetowego na aukcji tyczy się projektu graficznego głównej podstrony + karta produktu bez modyfikacji w układzie sklepu internetowego (bloków w standardowym sklepie prestashop) oraz zakodowania sklepu. Sklep jest responsywny, Oprogramowanie sklepu Prestashop. Sklep w końcowej fazie jest gotowy do zatowarowania i sprzedaży zgodnie ze specyfikacją Prestashop dostępnej na stronie https://www.prestashop.com/pl/ Integracje w cenie: Payu. Jedna wersja językowa. Zamawiając u nas sklep internetowy, otrzymują Państwo kompleksową usługę. - Przygotowanie makiety sklepu internetowego zgodnie z Web Usibility i User Experience. - Kreacja graficzna sklepu internetowego zorientowana na User-Centered Design. - Sklep internetowy w technologii Responsive Web Design. - Kodowanie sklepu do HTML5 i CSS3 z jQuery (najnowszy standard). - Wdrożenie nowoczesnego oprogramowania sklepu internetowego Prestashop - Sklep zoptymalizowany pod pozycjonowanie w Google - SEO Friendly. - Przystosowanie do wyświetlania we wszystkich przeglądarkach. - Testowanie sklepu internetowego. - Instalacja sklepu internetowego na wskazanym serwerze lub hosting u nas. - Pomoc techniczna telefonicznie i mailowo. - Instrukcja w formie PDF
16. Produkty na naszych aukcjach są klasyfikowane jako usługa i powstają na ścisłe zamówienie.

Reklamacje

Regulamin:
1. Przedmiotem oferty jest usługa wykonania szablonu a7b / projektu logo / strony www / sklepu internetowego / inne klasyfikowane jako "Usługa".
2. Po kliknięciu Kup Teraz i dokonaniu płatności należy się skontaktować ze sprzedającym w celu ustalenia standardów szablonu. Brak kontaktu ze strony klienta, powodować będzie wstrzymanie projektu. Grafik rozpoczyna projektowanie po zakupie szablonu, zapłacie oraz przesłaniu niezbędnych materiałów do wykonania projektu.
3. Po zakupie w przeciągu 24h należy przesłać materiały niezbędne do wykonania projektu np. logo, zdjęcia, teksty. Dodatkowo prosimy o podanie informacji takie jak: kolorystyka, układ strony, branża, Klienci docelowi. Warto podać dwóch największych konkurentów w branży lub strony, które się Państwu podobają. Pragniemy, by nasza usługa była wykonana w sposób najbardziej satysfakcjonujący, a to nam pomoże poznać Państwa oczekiwania.
4. W przypadku braku sugestii i niedostarczenia materiałów w wyznaczonym czasie ze strony Zamawiającego, domniemywa się, że klient nie ma pomysłu na projekt i całą koncepcję projektu zostawia do dyspozycji Agencji.
5. Po dostarczeniu materiałów bądź wytycznych przez Zamawiającego, przysługuje kupującemu prawo do poprawy projektu.
6. W razie dostarczenia zdjęć przez Zamawiającego, materiałów tekstowych, nie ponosimy za nie odpowiedzialności (prawa autorskie i majątkowe wynikające z ustawy (Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).
7. Termin realizacji uzależniony jest od intensywności zamówień. Wstępny przewidywany czas na realizację grafiki to 2 dni robocze. W razie jakichkolwiek zmian spowodowanych czynnikiem losowym, Zamawiający jest niezwłocznie informowany o wydłużonym czasie realizacji zamówienia.
8. Agencja nie ponosi odpowiedzialności za skasowanie lub zmianę kodu źródłowego przez Zamawiającego lub osoby trzecie. Istnieje możliwość ponownego udostępnienia kodu źródłowego, jeśli będzie on jeszcze przechowywany w naszej bazie.
9. W związku z faktem, iż usługa jest świadczona indywidualnie dla Zamawiającego, jeśli spełnianie świadczenia (usługi) rozpoczęło się za wyraźną zgodą Zamawiającego, Zamawiający traci prawo do odstąpienia od umowy.
10.Zamawiający ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od dnia Zamówienia, pod warunkiem, że świadczenie usługi nie rozpoczęło się.
11.Zamawiający może złożyć reklamację związaną z usługą. Reklamacja powinna być przesłana na piśmie na adres Agencji z dopiskiem Reklamacja. W reklamacji Zamawiający powinien wskazać swoje imię i nazwisko oraz adres do korespondencji, a także żądanie i dokładny opis okoliczności stanowiących podstawę reklamacji. Złożone reklamacje rozpatrywane będą w terminie 14 dni od daty ich otrzymania. Zainteresowani zostaną powiadomieni o sposobie rozpatrzenia reklamacji na piśmie, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji.
12. Zakupując szablon allegro, stronę, czy sklep internetowy Klient zgadza się na umieszczenie podpisu Agencji w szablonie oraz zobowiązuje się do nie usuwania go zgodnie z zapisem uregulowanym w ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 16. UoPAiPP. Usunięcie podpisu bez zgody autora będzie naruszeniem praw autorskich osobistych.
13. Szablon a7b jest tworzony na indywidualne zamówienie Klienta. W pierwszym procesie realizacji Klient pracuje z grafikiem na idealny projekt graficzny. Po informacji "Akceptuje projekt" przez Klienta proces graficzny zostanie zakończony i rozpoczynamy proces kodowania. Nie ma możliwości po akceptacji przez Klienta powrócić do projektu graficznego.
14. Strona www i sklep internetowy jest tworzony na indywidualne zamówienie Klienta. W pierwszym procesie realizacji Klient pracuje z grafikiem na idealny projekt graficzny. Po informacji "Akceptuje projekt" przez Klienta proces graficzny zostanie zakończony i rozpoczynamy proces kodowania. Nie ma możliwości po akceptacji przez Klienta powrócić do projektu graficznego.


SKLEP INTERNETOWY

Oferta sklepu internetowego na aukcji tyczy się projektu graficznego głównej podstrony + karta produktu bez modyfikacji w układzie sklepu internetowego (bloków w standardowym sklepie prestashop) oraz zakodowania sklepu. Sklep jest responsywny, Oprogramowanie sklepu Prestashop. Sklep w końcowej fazie jest gotowy do zatowarowania i sprzedaży zgodnie ze specyfikacją Prestashop dostępnej na stronie https://www.prestashop.com/pl/ Integracje w cenie: Payu. Jedna wersja językowa. Zamawiając u nas sklep internetowy, otrzymują Państwo kompleksową usługę.
- Przygotowanie makiety sklepu internetowego zgodnie z Web Usibility i User Experience.
- Kreacja graficzna sklepu internetowego zorientowana na User-Centered Design.
- Sklep internetowy w technologii Responsive Web Design. - Kodowanie sklepu do HTML5 i CSS3 z jQuery (najnowszy standard).
- Wdrożenie nowoczesnego oprogramowania sklepu internetowego Prestashop
- Sklep zoptymalizowany pod pozycjonowanie w Google - SEO Friendly.
- Przystosowanie do wyświetlania we wszystkich przeglądarkach.
- Testowanie sklepu internetowego.
- Instalacja sklepu internetowego na wskazanym serwerze lub hosting u nas.
- Pomoc techniczna telefonicznie i mailowo.
- Instrukcja w formie PDF lub link 16.
Produkty na naszych aukcjach są klasyfikowane jako usługa i powstają na ścisłe zamówienie.

Pozostałe informacje

Kontakt dla Klientów: 791-380-012 |biuro@onebrand.pl

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje:
Reklama - Praca Dodatkowa przez Internet - 2000 zł wejdź na https://a7b.pl/praca-wspolpraca-w-domu-internet-legalna-nowosc-item31861.html                          BEZPŁATNE DODAWANIE OGŁOSZEŃ !                        RODO - nowy regulamin obowiązujący od 25.05.2018 https://a7b.pl/funcs.php?name=tresci&id=1                    Miłego dnia...