Szukanie zaawansowane

Makijaż permanentny metodą cieniowania ! Katowice (18580)

Kup teraz: 700,00 zł
Ilość: z 678 szt.

lub

Opis

Zapraszamy na profesjonalny makijaż permanentny metodą cieniowania !

masz pytania napisz na kontakt@a7b.pl

Nasz adres:
Marcjanna Łukowiec
ul.Mikołowska 7/1
40-066 Katowice
Czynne Pon-Pt od 9.00-20.00
Sobota 9.00-15.00

Jak skorzystać z naszej oferty ?

Kup ofertę przez Kup Teraz.
W wiadomości zwrotnej otrzymasz dane kontaktowe w celu umówienia wizyty :)

Kupując przez serwis a7b.pl wspierasz podopiecznych fundacji Geniusz !

 
Golden Spa – Salon urody

 W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wachlarz usług upiększających od medycyny estetycznej po zabiegi na twarz,ciało i stopy dla Pań i Panów oraz innych zabiegów pozwalających utrzymać ciało w zdrowej i pięknej kondycji. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą oraz skorzystnia z naszych usług.

Nasza oferta zabiegów

Zabiegi upiększające

Wszyscy lubimy dobrze wyglądać dlatego Golden Spa oferuje ogromny wachlarz usług sprawiających, że nasze twarze, ciało, paznokcie i stopy będą wyglądały pięknie i zdrowo.

Zabiegi rewitalizujące

Zabiegi rewitalizujące oferowane przez Golden Spa – Salon Urody sprawią, że poczują się państwo pełni energii niezbędnej do życia codziennego. Jeśli codziennie są państwo narażeni na duży wysiłek fizyczny bądź umysłowy najlepszym rozwiazaniem jest zastosowanie naszych zabiegów rewitalizujących.

Zabiegi specjalistyczne

Golden Spa posiada również bogatą ofertę zabiegów specjalistycznych. W naszym salonie urody dajemy możliwość skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej z wykorzystaniem wysokiej jakości kwasu hialuronowego, mezoterapii igłowej,mikroigłowej (roller skin),lipolizy itp .

Zapraszamy
  • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
    Czas dostawy: 24 godziny
  • Opcje transportu
    Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
    Inny 0,00 zł 0,00 zł 10 szt.

Informacja od sprzedającego

Dane firmy.
Impuls
ul. Wajdy 6/123
40-175 Katowice
Nip: 629 162 31 85


Regulamin dla użytkowników serwisu.
- Składając zamówienie osoba / firma wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych zgodnie z art.24 ust 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku.
- Podając adres e-mail w zamówieniu firma wyraża zgodę na otrzymywanie korespondencji handlowej drogą elektroniczną.
- Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
- Podane ceny są cenami brutto,
- Zdjęcia produktów zamieszczone w serwisie internetowym mogą nieznacznie odbiegać swoim wyglądem i kolorem od oryginału.
- Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmian w treści regulaminu.
- Zamieszczony cennik nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego.
- Sposób dostawy indywidualnie negocjowany.
- Nie ponosimy odpowiedzialności za prawidłowość pracy serwisu i straty powstałe w wyniku nieprawidłowej pracy.


Zasady zwrotu produktu

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) na adres :


Impuls Robert Dziekan


Ul. Wajdy 6/123

40-175 Katowice
Ja ___________________________niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy dostawy następujących rzeczy:_____________________________________________________________ Data zawarcia umowy/dostawy:_____________________________________________________ Imię i Nazwisko Konsumenta:______________________________________________________ Adres Konsumenta:_______________________________________________________________ Podpis Konsumenta*:_____________________________________________________________ *tylko wówczas, gdy formularz przesyłany jest w formie papierowej Data: __________________________________________________

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje:
Reklama - Praca Dodatkowa przez Internet - 2000 zł wejdź na https://a7b.pl/praca-wspolpraca-w-domu-internet-legalna-nowosc-item31861.html                          BEZPŁATNE DODAWANIE OGŁOSZEŃ !                        RODO - nowy regulamin obowiązujący od 25.05.2018 https://a7b.pl/funcs.php?name=tresci&id=1                    Miłego dnia...