Szukanie zaawansowane

Praca Przedstawiciel Medyczny (26584)

Cena:

Opis

Miejsce pracy: Wojewóztwo Śląskie

Opis stanowiska:

Promowanie leków, które zapewniają polskim pacjentom dostęp do terapii najwyższej jakości;
Prowadzenie prezentacji i spotkań promocyjnych z lekarzami;
Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie;
Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
Monitorowanie i przekazywanie informacji o sytuacji rynkowej;
Dbanie o dobry wizerunek Firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia wyższego;
Doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego co najmniej 1 rok;
Wysokich standardów etycznych;
Nastawienia na cel;
Umiejętności obsługi komputera (MS Office);
Prawa jazdy kat. B i praktyki w prowadzeniu auta;

Oferujemy:

Umowę o pracę;
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej;
Pracę w ambitnym, nastawionym na sukces zespole;
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, tablet, opiekę medyczną).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.” Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia”.

KANDYDATOM GWARANTUJEMY CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ.

Wyślij wiadomość

Aby wysłać wiadomość nalešy się zalogować lub zarejestrować.

Dodaj załącznik

Dopuszczalne formaty plików:
jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje:
Reklama - Praca Dodatkowa przez Internet - 2000 zł wejdź na https://a7b.pl/praca-wspolpraca-w-domu-internet-legalna-nowosc-item31861.html                          BEZPŁATNE DODAWANIE OGŁOSZEŃ !                                 Miłego dnia...