Cennik dla Przedsiębiorców


Cennik oraz Warunki sprzedaży produktów.

 

 

1 Grupa Zustal Sp. zo.o. jako ADMINISTRATOR serwisu a7b.pl, umożliwia zamieszczanie ofert oraz zawieranie umów sprzedaży za pośrednictwem portalu na zasadach  określonych w Regulaminie.

2.Administrator nie jest stroną umów zawieranych podczas wszystkich transakcji pomiędzy Sprzedającym, a Kupującym, i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nie wywiązania się którejkolwiek ze stron z umowy.

 

3.  SPRZEDAWCAMI w opci KUP TERAZ  na portalu a7b.pl mogą być tylko przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą. Prowadzenie sprzedaży jest możliwe po zarejestrowaniu się i założeniu konta. Opcjonalnie Przedsiebiorca może byc poproszony o przesłanie nastepującyh kopii dokumentów rejestrowych na adres kontakt@a7b.pl:

    - nazwa firmy,

    - adres,

    - KRS  lub NIP,

    - adres e-mail 

   - telefon. 

Po wypełnieniu formularza oraz zaakceptowaniu Regulaminu, na adres e-mail (podany w formularzu rejestracyjnym) zostanie wysłany link aktywacyjny.  Po aktywacji konta możliwe jest  umieszczanie ofert sprzedaży.  

 

4. Produkty są wystawiane na zasadzie "Kup Teraz" . Portal nie umożliwia prowadzenie licytacji. 

 

5. Wystawiając ofertę sprzedaży, Sprzedający wyraża zgodę na jej publikację w celach promocyjnych w serwisie a7b.pl oraz na innych serwisach internetowych prowadzonych przez ADMINISTRATORA czy funpage portalu na facebooku.  Dotyczy również reklamy remarketingowej.

6. Opcjonalnie Sprzedający  mogą zamieścić dodatkowe treści będące "Wiadomością dla Kupującego". Wiadomość dla Kupującego nie może naruszać obowiązujących przepisów prawa lub Regulaminu, w szczególności niedozwolone jest:

 

a. zamieszczanie adresów stron WWW, za pomocą których dokonywana jest sprzedaż przez SPRZEDAJĄCEGO,

b. zachęcanie do zapoznania się z asortymentem oferowanym poza a7b.pl,

c. zamieszczanie treści sprzecznych z opisem Transakcji,  

d. zamieszczanie treści o charakterze reklamowym bądź ogłoszeniowym, w szczególności zachęcających do dokonywania zakupów poza portalem - chyba, że uzyskał mailową zgodę serwisu - kontakt@a7b.pl

 

7. a7b.pl może usunąć "Wiadomość dla Kupującego", jeżeli jej treść narusza Regulamin lub obowiązujące przepisy prawa.

 

8. ADMINISTRATOR zastrzega sobie prawo do usunięcia lub tymczasowego zawieszenia Transakcji w przypadku stwierdzenia, iż jej treść narusza obowiązujące przepisy prawa, Regulamin serwisu a7b.pl, dobre obyczaje, lub godzi dobre imię ADMINISTRATORA. Tym samym Transakcja przestaje być udostępniana innym Użytkownikom w serwisie a7b.pl, a dalsze działania z nią związane nie są możliwe.

9. Zawieszenie lub usunięcie Konta nie zwalnia Użytkownika z uregulowania wszelkich należności na rzecz ADMINISTATORA.

 

Przedsiębiorcy mogą być oznaczeni w wyszukiwarce portalu a7b.pl jako Sprzedawca Premium - czyli bardzo zaufany sprzedawca.

10. Status Sprzedawcy PremiumW celu otrzymania statusu Sprzedawca Premium trzeba spełnić następujące warunki:

 

1  Sprzedać na  koncie firmowym produktów za minimum 150 000 zł brutto i napisać maila z  prośbą status Sprzedawcy Premium na adres kontaktowy

2  W szczególnych przypadkach ADMINISTRATOR ma prawo nadać tytuł Sprzedawcy Premium przedsiębiorcy bez wymaganego limitu obrotu 150 000 zł brutto.Status Sprzedawcy Premium może być nie przyznany mimo uzyskania minimalnego limitu obrotu 150 000 zł  jeżeli 10% ocen kupujących będzie negatywna.

 

11. Dodawanie ofert do kategorii Rabaty.

Z kategorii Rabaty mogą skorzystać przedsiębiorcy oferujący czasowo usługi lub produkty z rabatem min. 50 %

12. Sprzedawca w ogłoszeniu nie może wstawiać odnośników do swojej strony internetowej, sklepu itp. Złamanie tego podpunktu jest równoczesne z usunięciem wszystkich ofert sprzedawcy z platformy.

 

 

 

OPŁATY i PROWIZJE

 

Wszystkimi rozliczeniami z przedsiębiorcami zajmuje się Administrator serwisu firma Grupa Zustal Spz.o.o.

 

1. Rejestracja i założenie Konta SPRZEDAWCY w serwisie a7b.pl jest bezpłatne.

2 Administrator nie pobiera żadnych opłat za wystawienie oferty produktu w serwisie a7b.pl .

3 Administrator za świadczone usługi dodatkowe w serwisie a7b.pl pobiera opłaty.

Wysokość opłat za poszczególne usługi :

- Pogrubimy tytuł Twojej oferty na liście przedmiotów.

Cena 1.00 zł (za okres 30 dni) i nie podlega zwrotowi.

- Niebieskim kolorem podświetlimy Twoją ofertę na liście przedmiotów.

Cena 2.00 zł  (za okres 30 dni) i nie podlega zwrotowi.

- Twoją ofertę pokażemy na początku listy przedmiotów.

Cena 6.00 zł (za okres 30 dni) i nie podlega zwrotowi.

- Twoją ofertę pokażemy na stronie kategorii głównej.

Cena 10.00 zł (za okres 30 dni) i nie podlega zwrotowi.

4 ADMINISTRATOR pobiera opłaty prowizyjne w wysokości 2% netto od ceny końcowej sprzedaży Towaru w serwisie a7b.pl, niezależnie od kategorii w jakiej był wystawiony, jednakże nie mniej niż 0,1 zł. Opłata jest naliczana automatycznie każdorazowo w chwili dokonania zakupu przez kupującego. Prowizja jest zaokrąglana w górę do pełnych groszy.

5 Opłaty i prowizje są naliczane na bieżąco i przedstawiane do zapłaty za kolejne okresy rozliczeniowe. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc kalendarzowy lub minimalna należność w wysokości 50 zł. Podstawa do zapłaty jest faktura proforma VAT.  

6 Opłaty i prowizje za usługi świadczone przez ADMINISTRATORA w ramach serwisu a7b.pl, regulowane są przelewem na rachunek bankowy wskazany przez ADMINISTRATORA..

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

U nas porównasz ceny produktów różnych sklepów m.in.

BEZPŁATNE DODAWANIE OGŁOSZEŃ! RODO - nowy regulamin obowiązujący od 25.05.2018 Regulamin Miłego dnia...