ID: 1530151 | Zgłoś nadużycie

Pomysły na nowe narzędzia budowlane (wykończeniówka).


Cena:

Do uzgodnienia
+ koszt dostawy od 0.00 PLN
Do zakończenia: 07-02-2024 21:21:41

Sprzedający:

Dzień dobry.
Zajmuję się usługami w zakresie gładzi i malowania w budownictwie mieszkaniowym. Często zmagam się więc z problemem zbyt dużej ilości czasu potrzebnego na wykonanie danej pracy. Powstała więc potrzeba skrócenia do minimum czasu na wykonanie różnych etapów każdego zlecenia.
W związku z tym wymyśliłem kilka usprawnionych, lub całowicie nowych narzędzi do tego typu prac, które przyspieszają, usprawniają i czynią pracę łatwiejszą do wykonania. Na początek chciałbym się zająć zmodyfikowanym narzędziem używanym w dziedzinie gładzi. Zrobiłem już wersję alfa narzędzia, które działa, trzeba jednak to dopracować i zbliżyć do wersji finalnej.
Tu pojawiają się niestety problemy wynikające z braku czasu i środków, żeby to doprowadzić do pożądanego stanu. Trzeba się spotkać z odpowiednimi ludźmi, którzy posiadają sprzęt do wykonania porządnego prototypu, opłacić rzecznika patentowego, itd. Muszę jednak cały czas poświęcać na pracę, żeby wyżywić rodzinę i spłacać raty kredytu.
Tak więc, posiadam pomysły i chęć na opracowanie kilku narzędzi budowlanych, a nie mam na to czasu i środków. Moim celem jest stworzenie prototypów tych narzędzi, opatentowanie ich i sprzedanie praw własności do nich firmom, które już produkują podobne, chyba że inny sposób okaże się lepszy. Szukam w związku z tym sponsora, który pomoże mi rozwijać moje pomysły. Jestem otwarty na propozycje.
Proszę się kontaktować mailowo: slaweknr001@wp.pl, lub telefonicznie: 881-140-149.

Dziękuję.

Gwarancja
Sprzedający nie wprowadził informacji o gwarancji

Zwroty
Sprzedający nie wprowadził informacji o zwrotach

Brak ofert kupna

Oferta użytkownika

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

U nas porównasz ceny produktów różnych sklepów m.in.

BEZPŁATNE DODAWANIE OGŁOSZEŃ! RODO - nowy regulamin obowiązujący od 25.05.2018 Regulamin Miłego dnia...