Szukanie zaawansowane

OBUWIE MYSTERY AIR MAX RED (20168)

Cena: 99,00 zł

Opis

Odzież Męska 

 

Marka Myster powstała z myślą o mężczyznach szukających odzieży niecodziennej !


Masz dosyć odzieży z twojej galerii ? Ciągle widzisz na ulicy ludzi chodzących w tej samej powtarzającej się odzieży z tych samych sklepów ?

Mamy dla Ciebie odzież , która wyróżnia się na ulicy jest inna ! 

Nowy styl design , który przykuwa oko każdej osoby .

Wiemy co jest dziś na topie ! 
 

Nasz solidny Team jest do twojej dyspozycji !

Zawsze pomożemy w zakupie naszego produktu .

Masz pytanie ? Zadzwoń lub Napisz 


MYSTERY  AIR MAX RED  ... 

  Chcesz się wyróżnić w swoim otoczeniu ? 

Stylowe obuwie pozwoli przejść Ci nie zauważonym 

Obuwie Polskiej produkcji posiadające system AIR , który zapewni gwarantowaną wygodę .

Materiał cholewki eko skóra 

Podeszwa materiał syntetyczny 

 

 

TABELA ROZMIARÓW 

40- (26 CM ) 

41- (27 CM )

42- (27.5 CM )

43- (28 CM )

44- (29 CM )

45- (29.5 CM )

 

 
 • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  Płatność przy odbiorze
 • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  Czas dostawy: do 3 dni
 • Opcje transportu
  Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
  Przesyłka kurierska 11,00 zł 0,00 zł 1 szt.
  Przesyłka pobraniowa 22,00 zł 0,00 zł 1 szt.

Informacja od sprzedającego

REGULAMIN1.Właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą SHECLOTHES z siedzibą pod adresem PRZYTULNA 1 27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI , NIP:6612371535
2.Sklep internetowy prowadzi sprzedaż za pośrednictwem internetu w formie umowy zawartej na odległość pomiędzy (Kupującym),a sklepem(Sprzedającym).Zamówienia można składać w serwisie a7b przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę..Sklep prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową,nie ma możliwości odbioru osobistego.

3.Czas wysyłki:zamówienia realizujmy od 1-2 dni roboczych od dnia zaksięgowania pieniędzy na koncie lub wyboru płatności za pobraniem.Zamówienia nadawane są za pośrednictwem POCZTA POLSKA kurier POCZTEX dostawa 24H od momentu nadania przesyłki

4.Koszty wysyłki:
12zł wysyłka przy wpłacie na konto,
16zł wysyłka pobraniowa. Za przesyłke placisz tylko raz bez wzgledu na ilosc rzeczy w zamowieniu.

5.Płatności za zakupione towary można dokonywać na nr.konta bankowego: 81 1020 2674 0000 2702 0135 2822

Uwaga: Na wpłynięcie przedpłaty czekamy 2 dni robocze od złożenia zamówienia. Po upływie 2 dni zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

6.Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia,dostępny podczas procedury zakupu towarów.W przypadku podania nieprawdziwych,niepełnych lub błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych.

7.Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym,a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu

8.W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizacje złożonego zamówienia o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie poinformować Zamawiającego.

10.Klient posiada prawo wyboru opcji dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

11.Koszty przesyłki pokrywane są przez Nabywcę.W określonych przypadkach o ile dopuszcza je nasza firma opłata za dostawę zamówionych towarów może być przerzucona na naszą firmę.

12.Wysyłka dokonywana jest za pomocą: KURIER POCZTA POLSKA USLUGA POCZTEX

13.Zwroty i Wymiany

Każdy klient ma prawo do zwrotu lub wymiany zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.Warunkiem przyjęcia zwrotu lub wymiany jest odesłanie towaru w stanie nienaruszonym wraz z paragonem i wypełnionym formularzem.Koszty przesyłki zwracanego i wymienianego towaru ponosi klient.
DANE DO ZWROTÓW:
SHECLOTHES
CEGIELNIA 11
27-515 TARŁÓW

15.Dane klientów naszego sklepu są chronione przez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobą trzecim.Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

16.Korzystanie ze strony internetowej SHECLOTHES.PL jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu i Polityki Prywatności(Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych)

17.Informujemy,że opisy zdjęcia nie mogą być kopiowane,przetwarzane i rozpowszechniane w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.Podstawa prawna Dz.U.94 nr 24 poz.83,sprost:Dz.U.94 nr43 poz 170

Zdjęcia są w 100% naszego autorstwa i stanowią naszą własność.Wszelkiego rodzaju kopiowanie,wystawianie czy jakiekolwiek używanie naszych zdjęć w celu zarobkowym lub prywatnym bez naszej zgody jest przestępstwem

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje:
Reklama - Praca Dodatkowa przez Internet - 2000 zł wejdź na https://a7b.pl/praca-wspolpraca-w-domu-internet-legalna-nowosc-item31861.html                          BEZPŁATNE DODAWANIE OGŁOSZEŃ !                        RODO - nowy regulamin obowiązujący od 25.05.2018 https://a7b.pl/funcs.php?name=tresci&id=1                    Miłego dnia...