Szukanie zaawansowane

Profesj. lateksowa maska WIEWIÓRKA głowa wiewiórki (29110)

Kup teraz: 89,00 zł
Ilość: z 1000 szt.

lub

Opis

                           Profesjonalna lateksowa maska Wiewiórki

Przedmiotem aukcji jest profesjonalna lateksowa maska, która w kilka chwil całkowicie zmieni Twój wygląd! Maska idealnie nadaję się na bal karnawałowy, lub imprezę tematyczną. Jest w uniwersalnym rozmiarze, pasuje na każdą głowę. Wykonana jest z wysokiej jakości lateksu, oraz pomalowana bezpiecznymi dla skóry farbami. Nasze maski jako jedyne przeszły pozytywne badania Urzędu Celnego na obecność szkodliwych dla zdrowia substancji, można więc używać ich bez obaw. Radzimy unikać tanich, toksycznych podróbek.

Maska wiewiórki wykonana jest z lateksu, której zewnętrzna powierzchnia ma fakturę przypominającą sierść. Jest pokryta bezpiecznymi dla skóry farbami. Zakrywa całą głowę oraz szyję. Uszy są odstające, a pyszczek znacznie wysunięty do przodu, dzięki czemu zwierzak wygląda bardzo realistycznie. 

Otwory do patrzenia wycięte są między oczami, a nosem wiewiórki. Dodatkowo maska wyposażona jest w otwory do łatwiejszego oddychania umieszczone w pyszczku, przez co również lepiej słychać osobę, która ją nosi. 

W Naszej ofercie znajdą Państwo ponad 180 modeli lateksowych masek. Posiadamy maski zwierząt, zombie, clown, postacie filmowe i bajkowe, a także maski mężczyzn, kobiet i wiele innych. Zapraszamy na pozostałe aukcje!

Obsługujemy teatry, szkoły, firmy eventowe, agencje artystyczne i inne firmy z branży rozrywkowej

Wszystkie maski zakrywające całą głowę są wykonane z lateksu, nie powinny jej używać osoby na niego uczulone. Tak jak każdy lateksowy produkt posiada charakterystyczny zapach lateksu, którego nie da się do końca pozbyć, ale można go zniwelować przewietrzając maskę.

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem, którą tworzą ludzie pracujący w przeszłości dla największych sklepów internetowych w Polsce! Duże doświadczenie pomaga nam oferować Państwu najwyższą jakość obsługi, oraz towar w bardzo atrakcyjnej cenie

 • Nie zarabiamy na wysyłce jak inni sprzedawcy!
 • Paczki wysyłane są w 24h z Polski, nie z Chin!
 • U nas zasady są proste i przejrzyste, żadnych haczyków!
 • Do każdej transakcji wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie Fakturę Vat.
 • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  Płatność przy odbiorze
 • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  Czas dostawy: do 3 dni
 • Opcje transportu
  Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
  Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.
  Paczka pocztowa ekonomiczna 10,00 zł 0,00 zł 10 szt.
  Paczka pocztowa priorytetowa 12,00 zł 0,00 zł 10 szt.
  Przesyłka kurierska 15,00 zł 0,00 zł 100 szt.
  Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł 0,00 zł 100 szt.

Informacja od sprzedającego

Dane firmy

Rafał Krawczyński

PHU Korbi

Gnieździska 191

26-070 Łopuszno

REGON: 260658614

NIP: 959-195-05-01
Kontakt

883-144-888

kontakt@korbi.pl
pytanie do sprzedającego

poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota - niedziela - zamknięte

Informacje o sprzedającym

Po wcześniejszym ustaleniu możliwy jest odbiór osobisty w Kielcach. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt pod numerem 883-144-888

Dane do przelewu:

PHU Korbi Rafał Krawczyński

18 1140 2004 0000 3402 7421 8164 (mbank)
Pozostałe informacje

Regulamin sklepu korbi_pl oraz formularz odstąpienia od umowy znajduje się pod poniższym linkiem http://korbi.pl/Regulamin.pdf

1. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie, które będą obowiązywały od chwili umieszczenia ich na stronie.

2. Złożenie zamówienia w firmie PHU Korbi Rafał Krawczyński powoduje prawne zawarcie umowy kupna/sprzedaży i jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

3. Kupując na naszych aukcjach udzielasz nam automatycznie jednorazowego pełnomocnictwa do zawarcia umowy z pocztą polską o świadczeniu usług pocztowych w twoim imieniu i wysyłki na koszt kupującego. (ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM Z DNIA 01.01.07 W KWESTII KOSZTÓW WYSYŁKI I ODSTĄPIENIEM OD OPŁAT Z TYTUŁU PEŁNOMOCNICTW)

4. W przypadku bezprawnego użycia zdjęć naszego autorstwa w innych ofertach na allegro.pl zostanie naliczona opłata w wysokości 100zł netto za każdorazowe użycie z tytułu praw autorskich

REKLAMACJA

Czas na reklamację z tytułu rękojmi - 1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji
PHU Korbi Rafał Krawczyński
Gnieździska 191
26-070 Łopuszno
Dodatkowe informacje

Wszystkie reklamacje należy najpierw zgłosić mailowo. Towar do reklamacji należy odesłać wraz z paragonem na adres podany na paragonie. Regulamin sklepu korbi_pl oraz formularz odstąpienia od umowy znajduje się pod poniższym linkiem http://korbi.pl/pl/i/Regulamin/3

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy
14 dni

Adres do zwrotu
PHU Korbi Rafał Krawczyński
Gnieździska 191
26-070 Łopuszno

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący

Do pobrania
Przykładowy formularz odstąpienia od umów.pdf
Dodatkowe informacje

Zwrot możliwy jest w ciągu 14 dni od daty zakupu. Przy zwrocie obowiązkowo należy załączyć paragon i pisemne odstąpienie od umowy. Regulamin sklepu korbi_pl oraz formularz odstąpienia od umowy znajduje się pod poniższym linkiem http://korbi.pl/pl/i/Zwroty-i-reklamacje/7.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje:
BEZPŁATNE DODAWANIE OGŁOSZEŃ !                        RODO - nowy regulamin obowiązujący od 25.05.2018 https://a7b.pl/funcs.php?name=tresci&id=1                    Miłego dnia...